HAKKIMIZDAŞirketimiz Seçkin Nakliyat San. Tic. A.Ş. adı altında 1993 yılında nakliye sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu Denizli ili ve çevresinde sektöründe öncü firmalara (Erbakır-Dentaş vb.) hizmet vermiştir.

2010 yılında faaliyet alanını değiştirerek demir çelik sektörüne girmiş, ünvanı Seçkin Metal Nak. San. ve Tic. A.Ş. olarak değişmiştir.

Merkezi Denizli’de bulunan şirketimiz kurulduğu ilk yıllarda Dilovası-Kocaeli’ndeki 2.000 m2 kapalı alan deposundan hizmet vermeye başlamıştır. 2014 yılında bünyesine kattığı Karadeniz Ereğli’deki 1.400 m2 kapalı alan deposu ile müşterilerine üç ayrı noktadan hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ
Doğadaki cevherleri evrendeki enerji ile işleyerek sanayi ve yaşam alanlarına «Seçkin» alternatifler üreten tek adres olmak.

MİSYONUMUZ
Demire verdiği şekille yüksek standartlarda üretim gerçekleştiren iş ortaklarımız için, toplum değerleri ve etik kurallar çerçevesinde çok yönlü metal ticareti ve lojistiğini yapmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

  • Güleryüzlü ve dostane ilişkilerimiz ile kazan-kazan ilkesine uygun iş ortaklığı yaparak müşteri ve tedarikçi sadakatini sağlarız.
  • Alanında yetkin, yeniliğe ve gelişime açık, istikrarlı, birbirine güvenen ve değer yaratan mutlu bir ekibe sahibiz.
  • Çalışan haklarına saygılı, adil, ilkeli ve iletişimi güçlü bir yönetim şekli ile mutlu çalışma ortamı yaratırız.
  • Yaptığımız her işte farkı ararız, detaylarla farkı yaratır, verilerle konuşur, etik ilkelere bağlı sonuç ve süreç odaklı çalışırız.
  • «Geleceğini düşün» anlayışı ile toplumsal gelişmelere ve çevresel etkilere duyarlı davranış gösteririz.